Warning: Undefined array key "options" in /data01/virt111504/domeenid/www.teadusloomekool.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 124

Digitaalse audiovisuaalse loomingu konkurss (DAVK) 2022–2023

2022–2023

AJAKAVA

Gerhard Lock (BFM)

Peakorraldaja

TLÜ BFM, EMTA ja EKA

asukoht

ÜLEVAADE

Eesmärgid:

kelle jaoks on Davk mõeldud?

Sa armastad muusikat, muusikavideoid ja filme, tahaksid ise oma muusikat või visuaali luua? Arvutis ja internetis ning nutitelefonis on väga palju võimalusi, kuidas ise muusikat ja visuaale luua.

Kas oled kuulanud lisaks rütmimuusikale ka sellist nüüdismuusikat, millel ei ole tugevat biiti, mis on eksperimentaalne ja teistmoodi? Pakume sul oma lemmikmuusika kõrval avastada veel teisi muusikastiile.

Kui sul on juba kogemusi, esita oma teoseid julgelt konkursile! Kui tahad nüüd alustada, toetame sind erinevate sündmuste ja materjalidega.

KUIDAS ME SIND TOETAME?

Seminarid / loengud / vestlusringid / töötoad

BFM music jr – levitame noorte muusikat Eestis ja rahvusvaheliselt

Millist tuge vajavad õpilased muusika loomiseks?